ليست اخبار   
  ابلاغ مشاور ریاست دانشگاه در نظام ثبت و مراقبت سلامت
  تاریخ  ثبت خبر : 1395/01/25

پیرو نشست دوره ای کمیته ساماندهی ثبت سرطان مورخ 1394/12/05 جناب آقای دکتر ملک پور به عنوان مشاور ریاست دانشگاه در نظام ثبت و مراقبت سرطان برگزیده شدند

  همایش هفته ملی مبارزه با سرطان
  تاریخ  ثبت خبر : 1395/01/25

در راستای بزرگداشت هفته ی ملی مبارزه با سرطان، با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه و مرکز بهداشت شهرستان کرمان، همایش پیشگیری از سرطان در فرهنگ سرای کوثر برگزار شد.

  ارسال اطلاعات بیماران سرطانی به سامانه سپاس
  تاریخ  ثبت خبر : 1395/01/25

در راستای ارتقای نرم افزارهای HISو LIS بیمارستانها و مراکز آسیب شناسی و اتصال به سامانه سپاس، اطلاعات بیماران سرطانی مربوط به بیمارستان های افضلی پور، شفا و شهید باهنر به این سامانه ارسال شدند

  حضور در کارگاه ثبت سرطان جمعیتی
  تاریخ  ثبت خبر : 1395/01/25

  جلسات کمیته ساماندهی ثبت سرطان دانشگاه علوم پزشکی کرمان
  تاریخ  ثبت خبر : 1395/01/25

در راستای نظام ثبت و مراقبت سرطان ،جلسات دوره ای با حضور اعضای کمیته ساماندهی ثبت سرطان دانشگاه برگزارشد

  نشست خبری هفته ملی مبارزه با سرطان برگزار شد
  تاریخ  ثبت خبر : 1394/03/18

به مناسبت هفته ملی مبارزه با سرطان( 8 تا 15 بهمن ماه) نشست خبری رئیس و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اصحاب رسانه برگزار شد.

  برگزاری همایش هفته ملی سرطان
  تاریخ  ثبت خبر : 1394/03/18

— همایش هفته ملی سرطان 9بهمن ماه در سالن خانه شهر برگزار شد. — در این همایش دکتر درویش مقدم، دکتر محمد جواد حسین زاده و دکتر بهجت کلانتری مطالب علمی ای را برای حاضرین ارائه کردند.

  جلسه هم اندیشی در خصوص تکمیل فرم های ثبت سرطان
  تاریخ  ثبت خبر : 1394/03/18

— این جلسه در تاریخ چهارم بهمن ماه برگزار شد و در آن الزاماتی برای پاتولوژی ها و مراکز تشخیص طبی جهت نحوه تکمیل فرم های ثبت سرطان در نظر گرفته شد.

  نشست علمی در خصوص مرکز تحقیقات سرطان
  تاریخ  ثبت خبر : 1394/03/18

این نشست با حضور دکتر پرداختی، دکتر اسکندری، دکتر دبيری، دکتر پريرخ، دکتر فارسی‌نژاد و دکتر ترک‌زاده به منظور همکاری مشترک برای Technology Transfer در زمينه سلول‌های بنيادی و درمان سرطان برگزار شد. معاون تحقیقات وفناوری دانشگاه در این نشست درباره مرکز تحقيقات سرطان که در چهار شاخه ثبت، پي

  برگزاری مینی سمپوزیوم سرطان
  تاریخ  ثبت خبر : 1394/03/18

برگزاری مینی سمپوزیوم سرطان با حضور پروفسورpawelek از دانشگاه yale امریکا و دکتر فریس فراستی از دانشگاه kansas امریکا در این مینی سمپوزیوم پروفسور جان پاولک ( john powelek ) از دانشگاه یل آمریکا ( yale ) و دکتر فریس فراستی ( faris farassati ) از دانشگاه کانزاس آمریکا ( kanzas )

1 2